.

Bankowość, finanse i ubezpieczenia Kategoria: Bankowość, finanse i ubezpieczenia

Banki i usługi bankowe, Doradztwo, Giełda, Księgowość i biura rachunkowe, Ubezpieczenia i odszkodowania

Bankowość, finanse i ubezpieczenia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Beskidzkie Biuro Consultingowe S.A. »

  Beskidzkie Biuro Consultingowe S. A. specjalizuje się w świadczeniu usług ekonomiczno-finansowych oraz obsłudze consultingowej o charakterze B2B. Głównymi przedmiotami działalności jest pozyskiwanie dotacji unijnych oraz budżetowych dla przedsiębiorstw, pomoc w uzyskaniu kredytów i pożyczek, opracowywanie analiz finansowych i biznes planów na potrzeby pozyskania finansowania zewnętrznego, wykonywanie wycen majątkowych oraz finansowych, a także sporządzania analiz ekonomicznych, opracowań i memorandów. Wraz ze spółką ABS Investment S. A. systematycznie rozwijane są także usługi związane z działalnością inwestycyjną na rynku kapitałowym.

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo biznesowe dla MSP, doradztwo podatkowe, doradztwo marketingowe, kursy i szkolenia »

  Oferujemy doradztwo biznesowe dla małych i średnich firm oraz usługi doradztwa podatkowego i prawnego na każdym etapie działalności firmy. Pomagamy startupom, firmom w fazie intensywnego rozwoju,, a także tym, które wkroczyły w etap kryzysu rynkowego lub organizacyjnego. Pomagamy w tworzeniu i modyfikacji biznes planu oraz poszukiwaniu dofinansowania dla nowych firm. Doradzamy jak uzyskać korzystny kredyt inwestycyjny lub obrotowy, a także kredyt konsolidacyjny na atrakcyjnych warunkach. Tworzymy i wdrażamy strategie marketingowe na miarę skali Twojego biznesu

  Data dodania: 15 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • SKOK Wielkpolska - pożyczki, lokaty, konta »

  Czy wiesz, że odkładając tysiąc złotych na lokacie przez kilka, możesz znacznie wcześniej uzyskać korzystny kredyt na mieszkanie? W Wielkopolskiej SKOK procedury są prostsze niż w banku, a korzyści większe, bo stabilne lokaty terminowe w WSKOK to czysty zysk nawet przy oszczędzaniu relatywnie niedużych kwot. Załóż konto, Wielkopolska SKOK podpowie ci, którą opcję wybrać z dostępnych ofert. Konto dla aktywnych (kiedy dużo wypłacasz – masz darmowe przelewy), bezpłatne konto dla młodych albo konto dla emerytów i rencistów NESTOR z super oprocentowanie aż 2%, a także klasyczny ROR za złotówkę. Pożyczki w naszej instytucji też są łatwe, wystarczy być członkiem Wielkopolskiej SKOK i odwiedzić oddział, a nasi doradcy finansowi pomogą we wszystkim.

  Data dodania: 02 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje unijne- jak pozyskać? »

  Dotacje unijne pozwalają przedsiębiorcom na postęp działalności, ale pozyskiwanie funduszy unijnych nie jest łatwym celem. Prawidłowe wypełnienie wniosków, odpowiednie przygotowanie biznesplanu oraz dodatkowo zaciekawienie urzędników swoim projektem- to czeka każdego wnioskodawcę. Jeśli nie jesteś niezbity czy sam dasz radę, zdaj się na nasze wiedzę praktyczną. Od wielu lat pomagamy firmom pisać wnioski na dotacje unijne. W naszej spisie produktów/usług znajdziesz także rozliczanie dotacji unijnych. Zapraszamy na stronę skutecznedotacje. pl.

  Data dodania: 08 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo i szkolenia Kłodzko »

  Doradztwo biznesowe dla firm i osób rozpoczynających działalność w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych oraz zakładania działalności gospodarczej. Oferta obejmuje doradztwo w zakresie formalno-prawnych aspektów otwierania i prowadzenia działalności, pozyskiwanie dotacji dla osób bezrobotnych na otwarcie działalności, pozyskiwanie dotacji dla firm, przygotowywanie dokumentów i wniosków aplikacyjnych oraz szkolenia. Pomagamy otwierać działalność i rozwijać firmę, prowadzimy ciekawe szkolenia oraz realizujemy szkolenia pod zamówienie w siedzibie klienta.

  Data dodania: 25 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarka kredytów »

  Jeżeli można porównać dwa produkty w sklepie i wybrać tańszy, o podobnej jakości, to tym łatwiej jest porównać produkty jednorodne, jakimi są kredyty bankowe. A można to zrobić na portalu Bank Kredyt. Należy wybrać tylko odpowiedni kredyt, a może to być kredyt gotówkowy, pożyczka gotówkowa lub kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości, następnie tylko wpisać czas na jaki zamierzasz wziąć dany kredyt i oczywiście jego wartość. W ten szybki sposób otrzymujesz ranking kredytów, a to już pozwala zdecydowanie bardziej precyzyjnie określić czy jest to tani kredyt.

  Data dodania: 23 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt i pożyczki w Kaliszu »

  Jak dokonać właściwego i szybkiego wyboru korzystnego banku w Kaliszu? Zwłaszcza wówczas, jeżeli musisz wziąć drogi kredyt gotówkowy? Wszelkiego rodzaju oszczędności na kredycie są warte uwagi, dlatego tak ważne jest wybranie taniego i korzystnego kredytu lub pożyczki. To jaki kredyt gotówkowy w Kaliszu i jak taki kredyt znaleźć? Skorzystaj z możliwości jaką daje wyszukiwarka kredytowa lub ewentualnie przejrzyj oferty bankowe. Jeżeli jednak nie masz zdolności kredytowej, to jedyną wówczas opcją pozostaje firma pożyczkowa w Kaliszu. Lub... skorzystaj z wyszukiwarki online. Wpisz tylko pożyczka pozabankowa w Kaliszu, określ kwotę i czas pożyczki i już będzie pewne, co i jak wybrać. W każdym momencie można wysłać formularz kontaktowy lub umówić się bezpośrednio w wybranej instytucji finansowej lub firmie pożyczkowej.

  Data dodania: 23 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku za pracę zagranicą. »

  Oferujemy najnowsze i najbardziej aktualne informacje skierowane do osób ubiegających się o zwrot podatku z zagranicy. Omawiamy obowiązujący system podatkowy w krajach tj. Anglia, Austria, Holandia, Irlandia, Niemcy. Jeśli pracujesz lub pracowałeś w którym kolwiek z w/w krajów, strona podatki-zwrot. eu jest dla Ciebie. Zapraszamy!

  Data dodania: 31 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leasing Ruda Śląska, Katowice »

  W Take leasing zajmujemy się znajdowaniem najlepszych warunków leasingu i przystępnych form finansowania inwestycji biznesowych. Przedmiotem naszej codziennej działalności są negocjacje z firmami leasingowymi oraz bankami, które obejmują m. in. leasing finansowy, operacyjny czy samochodowy. Grono specjalistów już w kilka godzin od zapytania przesyła pierwsze oferty- działamy szybko, solidnie i z największym pożytkiem dla klientów. Zapraszamy na www. takeleasing. pl

  Data dodania: 29 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aktuariusz, usługi i biuro aktuarialne »

  Potrzebujesz rzetelnej firmy prowadzącej usługi aktuarialne Zapoznaj się z naszą ofertą! W skład katalogu naszych usług wchodzi przygotowanie rezerwy na świadczenia pracownicze, analiza aktuarialna oraz szczegółowa analiza kadrowo-płacowa. Gwarantujemy rzetelność i najwyższą jakość usług aktuarialnych oraz krótki czas realizacji i przystępne ceny. Doświadczony aktuariusz to dokładność wyliczeń, zgodność z aktualnie obowiązującym prawem oraz przystępna forma raportu aktuarialnego. Nie czekaj- zgłoś się po usługi aktuarialne już dziś!

  Data dodania: 29 12 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Bankowość, finanse i ubezpieczenia