.

Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

 • Zwrot podatku za pracę zagranicą. »

  Oferujemy najnowsze i najbardziej aktualne informacje skierowane do osób ubiegających się o zwrot podatku z zagranicy. Omawiamy obowiązujący system podatkowy w krajach tj. Anglia, Austria, Holandia, Irlandia, Niemcy. Jeśli pracujesz lub pracowałeś w którym kolwiek z w/w krajów, strona podatki-zwrot. eu jest dla Ciebie. Zapraszamy!

  Data dodania: 31 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania »

  Centrum obsługi powypadkowej Codex Sp. z o. o. z siedzibą w Rzeszowie (oddziały w całej Polsce) oferuje usługi z zakresu uzyskiwania odszkodowań po wypadkach przy pracy. Zaangażowanie pracowników i profesjonalne podejście do każdej ze spraw to gwarancja skutecznego sfinalizowanie każdego z postępowań. Na stronie firmy ponadto znajduje się formularz umożliwiający wstępne zgłoszenie zdarzenia oraz konsultacji online. Zapraszamy.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo biznesowe dla MSP, doradztwo podatkowe, doradztwo marketingowe, kursy i szkolenia »

  Oferujemy doradztwo biznesowe dla małych i średnich firm oraz usługi doradztwa podatkowego i prawnego na każdym etapie działalności firmy. Pomagamy startupom, firmom w fazie intensywnego rozwoju,, a także tym, które wkroczyły w etap kryzysu rynkowego lub organizacyjnego. Pomagamy w tworzeniu i modyfikacji biznes planu oraz poszukiwaniu dofinansowania dla nowych firm. Doradzamy jak uzyskać korzystny kredyt inwestycyjny lub obrotowy, a także kredyt konsolidacyjny na atrakcyjnych warunkach. Tworzymy i wdrażamy strategie marketingowe na miarę skali Twojego biznesu

  Data dodania: 15 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • ISO 9001 »

  Firma Qualitas Grupa Doradcza oferuje kompleksowe usługi wdrożenia takich systemów jak: ISO 9001 - system zarządzania jakością, ISO 14001 - system zarządzania środowiskiem oraz OHSAS 18001 - system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy oraz standardów HACCP i BRC. Jako dynamicznie rozwijająca się firma konsultingowa zapewniamy najlepszej jakości usługi podczas całego procesu wdrażania systemu. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Beskidzkie Biuro Consultingowe S.A. »

  Beskidzkie Biuro Consultingowe S. A. specjalizuje się w świadczeniu usług ekonomiczno-finansowych oraz obsłudze consultingowej o charakterze B2B. Głównymi przedmiotami działalności jest pozyskiwanie dotacji unijnych oraz budżetowych dla przedsiębiorstw, pomoc w uzyskaniu kredytów i pożyczek, opracowywanie analiz finansowych i biznes planów na potrzeby pozyskania finansowania zewnętrznego, wykonywanie wycen majątkowych oraz finansowych, a także sporządzania analiz ekonomicznych, opracowań i memorandów. Wraz ze spółką ABS Investment S. A. systematycznie rozwijane są także usługi związane z działalnością inwestycyjną na rynku kapitałowym.

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo i szkolenia Kłodzko »

  Doradztwo biznesowe dla firm i osób rozpoczynających działalność w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych oraz zakładania działalności gospodarczej. Oferta obejmuje doradztwo w zakresie formalno-prawnych aspektów otwierania i prowadzenia działalności, pozyskiwanie dotacji dla osób bezrobotnych na otwarcie działalności, pozyskiwanie dotacji dla firm, przygotowywanie dokumentów i wniosków aplikacyjnych oraz szkolenia. Pomagamy otwierać działalność i rozwijać firmę, prowadzimy ciekawe szkolenia oraz realizujemy szkolenia pod zamówienie w siedzibie klienta.

  Data dodania: 25 11 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: