.

Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

audiobooki i ebooki, gimnazja, szkoły, kursy i szkolenia, uczelnie wyższe

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Tremba - fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, fotograf - Olsztyn, Gdańsk, Warszawa, Białystok »

  Witam na stronie poświęconej fotografii ślubnej -jeśli pragniecie utrwalić niezapomniane chwile i przeżywać je jeszcze raz oglądając zdjęcia ta strona jest dla Was. Będziemy z wami od przygotowań poprzez błogosławieństwo, plener, ceremonię w kościele do oczepin na imprezie weselnej. Stawiamy na naturalizm i piękno w zdjęciach. Przywołujemy wspomnienia z Waszych pierwszych spotkań. Sesje plenerowe realizujemy w najpiękniejszych zakątkach Warmii. Działamy na terenie Mazur chociaż nie wykluczamy zleceń z całej Polski. Realizujemy specjalne, nietypowe zlecenia. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień. ginekolog-onkolog.cliniccentre.eu lokfish.pl daria-studiourody.pl

  Data dodania: 28 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Excel, VBA, Prezi - COGNITY - Kraków, Warszawa, Poznań »

  Cognity Szkolenia
  Szkolenie Excel w Warszawie. Firma Cognity zlokalizowana w Warszawie, zaprasza wszystkich chcących podnieść swoje umiejętności z dziedziny Excel. Kursy Excel oferowane przez Cognity dedykowane są zarówno do odbiorców indywidualnych jaki i biznesowych. Chcąc wyjść naprzeciw naszym klientom staramy się nieustanie poszerzać naszą ofertę szkoleń Excel. W zależności od poziomu zaawansowania naszych słuchaczy współpracujący z nami szkoleniowcy tworzą plany kursów Excel zgodnie z którymi następnie prowadzą kursy. Podstawą naszych szkoleń Excel jest to aby odbiorcy wynosili z nich nie tylko czysto teoretyczną wiedzę. Szkoleniowcy duży nacisk kładą na umiejętność praktycznego rozwiązywania problemów na które można natrafić pracując z programem Office. Odbiorcom szkoleń Excel Cognity gwarantuje materiały szkoleniowe do których zaliczają się podręczniki dokładnie opisujące wszystkie zagadnienia poruszane w czasie kursu oraz precyzyjne opisy „krok po kroku” wszystkich przeprowadzonych zadań. Dodatkowo każdy uczestnik ma możliwość stałego dostępu do materiałów ze kursów w formie elektronicznej w ramach Strefy Wiedzy Cognity.
  Dodatkowo oferujemy kursy z Excela tzw: branżowego. Zaliczają się do nich m. in. szkolenie Excel w logistyce, dystrybucji i analizach sprzedaży, kurs Excel dla HR i działów personalnych, szkolenie Analiza Finansowa w Excelu, szkolenie Excel dla finansistów i księgowych. Oprócz szkoleń stricte z zakresu Excel Cognity oferuje szkolenia Photoshop, Adobe Ilustrator, ColerDraw, InDesign.
  Wszystkie nasze kursy realizowane są w formie otwartej. Jednak po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość zorganizowania każdego szkolenia Excel w formie zamkniętej. Wszystkim odbiorcom naszych szkoleń Excel gwarantujemy opiekę poszkoleniową. Pozwala ona każdemu z uczestników kursów w przypadku jakiegokolwiek pytań zwrócić się o pomoc do naszych ekspertów.
  Zachęcamy do zapoznania się z naszą oferta oraz do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 07 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Policealne szkoły, szkoły zawodowe »

  Studium Kształcenia Kadr jest instytucją z dużym doświadczeniem na rynku edukacyjnym.

  Placówki zlokalizowane są na terenie całej Polski tj. w Warszawie, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Białymstoku, Katowicach, Szczecinie, Gdańsku, Włocławku, Poznaniu, Olsztynie, Wrocławiu i Krakowie.

  Szkoła to nie tylko szkoły licealne i zawodowe, ale również kursy zawodowe (komputerowe, księgowo - kadrowe, medyczne, masażu, kosmetyczne); kursy specjalistyczne (np. kurs operatora żurawi samojezdnych); kursy pedagogiczne dla nauczycieli (np. kurs terapii behawioralnej; technikum dla młodzieży.

  Data dodania: 11 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Firma szkoleniowo-Konsultingowa Nowe Perspektywy - Zabrze »

  Firma działa na terenie całego Śląska oraz poza jego granicami. Nowe Perspektywy oferuje szkolenia biznesowe, szkolenia sprzedażowe i szkolenia rozwoju osobistego. Współpracuje z Wyższą Szkołą Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych, dzięki której to współpracy prowadzi rekrutację na studia licencjackie, magisterskie i studia podyplomowe na Śląsku. Nowoczesna formułą - studiowanie e-learningowe, na odległość - pozwalają studentowi łączyć życie zawodowe z prywatnym oraz obowiązkami związanymi z zaliczeniami poszczególnych przedmiotów. W zakresie działalności firmy jest także doradztwo i coaching w postaci: coaching biznesowy, coaching grupowy i life coaching.

  Data dodania: 06 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia w Bielawie »

  Kursy i szkolenia w Bielawie organizowane są z zakresu rozwoju osobistego, prowadzimy szkolenia sprzedażowe, szkolenia biznesowe oraz kursy i szkolenia z zakresu rozwoju osobistego. Zajmujemy się także life coachingiem, coachingiem życiowym, coachingiem biznesowym i coachingiem online. Studia przez internet wspierane e-learningiem. Ułatwiają one pozyskanie dodatkowych kwalifikacji. Prowadzimy studia pierwszego stopnia licencjackie, studia drugiego stopnia magisterskie oraz szeroki wachlarz studiów podyplomowych z zakresu pedagogiki i zarządzania.

  Data dodania: 09 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Korekta i redakcja tekstów »

  Oferuję szybką korektę i redakcję tekstów w języku polskim. Poprawiam prace magisterskie, doktorskie, teksty reklamowe i wiele innego rodzaju materiałów. Na mojej stronie można zapoznać się z informacją o moich dotychczasowych realizacjach i klientach. Poprawiam także teksty po składzie i na wydruku. Na mojej stronie znajdą Państwo także cennik korekty tekstów.

  Data dodania: 31 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia, szkolenia stacjonarne, szkolenia online, kursy, szkolenia język niemiecki, Kartuzy »

  Oferujemy szkolenia i kursy różnego rodzaju dla klientów indywidualnych, firm i instytucji, szkolenia dla nauczycieli, szkolenia i kursy język niemiecki. Prowadzimy szkolenia stacjonarne, online i mieszane tzw. blendend learning. Oferujemy tłumaczenia ustne i pisemne z języka niemieckiego na język polski i z języka polskiego na język niemiecki. W szkoleniach dla nauczycieli wykorzystujemy innowacyjne metody i techniki oraz różnorodne strategie. Działamy od ponad 20 lat profesjonalnie i za rozsądną cenę.

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gry Maszynowe »

  Wszystkich fanów gier maszynowych zachęcamy do odwiedzenia JohnnyBet™✓! Na naszej witrynie udostępniamy informacje, które pozwolą ci w zdecydowaniu, która maszyna będzie najlepsza dla ciebie. Zagraj za darmo jeśli nie jesteś jeszcze pewny stawiania pieniędzy. Odwiedź nas i graj!

  Data dodania: 24 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • coaching-coaching online-life coaching- lifecoach »

  Prowadzimy coaching dla menadżerów oraz pracowników firm oraz life coaching dla osób indywidualnych, Prowadzimy również coaching online oraz telefoniczny.
  Coaching można rozpatrywać na trzech poziomach w zależności od tego, co chce się osiągnąć. Pierwszy poziom coachingu może dotyczyć ulepszania relacji między działaniem, a rezultatem w przypadku, gdy wykonywane działania nie są wystarczająco efektywne. W takiej sytuacji coaching pomaga dostrzec niezadawalające rezultaty, zidentyfikować ich przyczyny oraz ustalić niezbędne zmiany i działania, które wpłyną na ich poprawę. Drugi poziom coachingu może przyczynić się również do zmiany pogłębionej, w której przeobrażeniu ulegają ograniczające schematy lub wzorce myślowe, poznawcze i interakcyjne. Na tym poziomie coaching służy uświadomieniu sobie istnienia pewnych ograniczających, wymagających zmiany ram, dzięki czemu można przyjąć zupełnie nową perspektywę i dostrzec to, czego wcześniej się nie zauważało. Najgłębszy, trzeci poziom coachingu polega na uświadomieniu sobie, w jakich sytuacjach i okolicznościach pojawiają się się wspomniane wcześniej ramy i schematy myślowe. Coaching na tym poziomie polega na przekształcaniu całej tej złożoności i tworzeniu nowych fundamentalnych zasad.
  Założeniem coachingu jest przeświadczenie, że klient posiada wystarczające zasoby, żeby znaleźć najlepsze rozwiązanie odpowiednie do swojej sytuacji. Na ludzi powinno się patrzeć pod kątem możliwości, jakie posiadają, a nie osiąganych przez nich wyników. Aby wydobyć z ludzi, to, co jest w nich najlepsze należy wierzyć, że faktycznie to w nich istnieje.
  Ludzie często ograniczani są przez wymogi osiąganych wyników, przez co trudno im odnieść sukces i uwierzyć, że mogą osiągnąć coś więcej.

  Data dodania: 09 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf-Grajewo »

  By zatrzymać momenty z najważniejszych dni proponujemy Wam najpiękniejsze zdjęcia ślubne, zdjęcia dziecka, produktów. Mieścimy się w Grajewie ale nasz fotograf odwiedzi Was także w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, śląsku. Na kursach fotografii zamienicie zwykłe przedmioty w ciekawe obrazy. Podsuniemy Wam kilka inspiracji. Sprawimy, że zwykłe przedmioty nabiorą nowego znaczenia. Chętnie odpowiemy, doradzimy. Fotograf-Grajewo, Fotograf-Grajewo, Fotograf-Grajewo, Fotograf-Grajewo, Fotograf-Grajewo, Fotograf-Grajewo

  Data dodania: 07 12 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka