.

Inne Podkategoria: Inne

 • biuro tłumaczeń Lębork - język niemiecki, język angielski - cennik tłumaczeń »

  Biuro tłumaczeń Lębork świadczy usługi w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych z i na język niemiecki i angielski, także uwierzytelnionych i technicznych. Można skorzystać również z samouczka – obecnie języka angielskiego, który pełni rolę materiału do samodzielnej nauki gramatyki i słownictwa w formie tematycznego katalogu. Ponadto użytkownik ma możliwość porównać ofertę usług językowych z dziedziny tłumaczeń świadczonych przez pozostałe biura zlokalizowane w mieście Lębork. Dodatkowo istnieje możliwość realizacji zlecenia online, przy wykorzystaniu specjalnej aplikacji uruchamianej z poziomu strony internetowej.

  Data dodania: 25 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • coaching-coaching online-life coaching- lifecoach »

  Prowadzimy coaching dla menadżerów oraz pracowników firm oraz life coaching dla osób indywidualnych, Prowadzimy również coaching online oraz telefoniczny.
  Coaching można rozpatrywać na trzech poziomach w zależności od tego, co chce się osiągnąć. Pierwszy poziom coachingu może dotyczyć ulepszania relacji między działaniem, a rezultatem w przypadku, gdy wykonywane działania nie są wystarczająco efektywne. W takiej sytuacji coaching pomaga dostrzec niezadawalające rezultaty, zidentyfikować ich przyczyny oraz ustalić niezbędne zmiany i działania, które wpłyną na ich poprawę. Drugi poziom coachingu może przyczynić się również do zmiany pogłębionej, w której przeobrażeniu ulegają ograniczające schematy lub wzorce myślowe, poznawcze i interakcyjne. Na tym poziomie coaching służy uświadomieniu sobie istnienia pewnych ograniczających, wymagających zmiany ram, dzięki czemu można przyjąć zupełnie nową perspektywę i dostrzec to, czego wcześniej się nie zauważało. Najgłębszy, trzeci poziom coachingu polega na uświadomieniu sobie, w jakich sytuacjach i okolicznościach pojawiają się się wspomniane wcześniej ramy i schematy myślowe. Coaching na tym poziomie polega na przekształcaniu całej tej złożoności i tworzeniu nowych fundamentalnych zasad.
  Założeniem coachingu jest przeświadczenie, że klient posiada wystarczające zasoby, żeby znaleźć najlepsze rozwiązanie odpowiednie do swojej sytuacji. Na ludzi powinno się patrzeć pod kątem możliwości, jakie posiadają, a nie osiąganych przez nich wyników. Aby wydobyć z ludzi, to, co jest w nich najlepsze należy wierzyć, że faktycznie to w nich istnieje.
  Ludzie często ograniczani są przez wymogi osiąganych wyników, przez co trudno im odnieść sukces i uwierzyć, że mogą osiągnąć coś więcej.

  Data dodania: 09 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Korekta i redakcja tekstów »

  Oferuję szybką korektę i redakcję tekstów w języku polskim. Poprawiam prace magisterskie, doktorskie, teksty reklamowe i wiele innego rodzaju materiałów. Na mojej stronie można zapoznać się z informacją o moich dotychczasowych realizacjach i klientach. Poprawiam także teksty po składzie i na wydruku. Na mojej stronie znajdą Państwo także cennik korekty tekstów.

  Data dodania: 31 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Coaching menedżerski JUG TRAINING »

  Nasza firma oferuje profesjonalny coaching menedżerski oraz szkolenia menedżerskie. Jeśli jesteś menedżerem i potrzebujesz wsparcia w prowadzeniu zespołu, realizacji celów itp powinieneś skorzystać z profesjonalnej usługi Coachingu menedżerskiego. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z naszą ofertą usług

  Data dodania: 29 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Policealne szkoły, szkoły zawodowe »

  Studium Kształcenia Kadr jest instytucją z dużym doświadczeniem na rynku edukacyjnym.

  Placówki zlokalizowane są na terenie całej Polski tj. w Warszawie, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Białymstoku, Katowicach, Szczecinie, Gdańsku, Włocławku, Poznaniu, Olsztynie, Wrocławiu i Krakowie.

  Szkoła to nie tylko szkoły licealne i zawodowe, ale również kursy zawodowe (komputerowe, księgowo - kadrowe, medyczne, masażu, kosmetyczne); kursy specjalistyczne (np. kurs operatora żurawi samojezdnych); kursy pedagogiczne dla nauczycieli (np. kurs terapii behawioralnej; technikum dla młodzieży.

  Data dodania: 11 12 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Inne

Inne - nowa strona:

Adres: