.

Adwokaci Podkategoria: Adwokaci

 • Odszkodowania powypadkowe, dochodzenie odszkodowań »

  Dochodzenie odszkodowań pomoc prawna.

  Reprezentujemy Klientów w Zielonej Górze, Wałbrzychu, Opolu, Krakowie, Gdyni, odszkodowania Kalisz, Częstochowa, Bydgoszcz, Łódź, Lublin i wszystkie inne polskie miasta!

  Duże Odszkodowania Kancelaria Odszkodowawcza, których siedziba główna to Warszawa, oferuje pomoc prawną w sprawach o odszkodowania z OC, AC, odszkodowania za wywłaszczenie, odszkodowania medyczne, odszkodowanie za wypadek przy pracy, odszkodowanie za załamanie ręki, nogi, kręgosłupa, odszkodowanie za znęcanie oraz odszkodowanie za niesłuszny areszt oraz odszkodowanie za wypadek śmiertelny.

  Od ponad 7 lat działalności na rynku pomogliśmy ponad 10000 Klientów uzyskać satysfakcjonujące ich odszkodowanie.

  Odszkodowania powypadkowe?

  W tym jesteśmy niezastąpieni!

  Adwokat, który będzie prowadził Twoją sprawę jest specjalistą i dochodzenie odszkodowania nie stanowi dla niego żadnego problemu.

  Na koncie posiadamy wiele wysokich wygranych w sprawach o odszkodowanie od PZU i innych ubezpieczycieli.

  Naszym Klientom pomagamy podczas całego procesu pozyskiwania odszkodowania - doradzamy, wystosowujemy pisma, zgłaszamy szkodę oraz reprezentujemy w przed sądem w sprawie odszkodowania.

  Nie pobieramy przy tym żadnych opłat wstępnych, pracujemy tylko w oparciu o prowizję.

  Rozliczenie z kancelarią odbywa się dopiero po otrzymaniu przez Klienta przelewu odszkodowania.

  Pierwsza porada prawna jest darmowa i niezobowiązująca do dalszej współpracy.

  Uzyskasz ją wysyłając formularz kontaktowy dostępny na stronie Dużych Odszkodowań lub dzwoniąc na infolinię.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 29 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Robert Ofiara »

  Adwokat Robert Ofiara od 2008 roku prowadzi swą kancelarię adwokacką z siedzibą w samym centrum Warszawy. Od początku swej działalności zajmuje się sprawami z zakresu prawa rodzinnego oraz cywilnego - sprawy o odszkodowania. Ponadto adwokat Robert Ofiara obsługuje sprawy karne oraz wspiera klientów, którzy mają roszczenia kredytowe.

  Zakres odszkodowań to głównie sprawy odszkodowawcze powypadkowe i związane z zadośćuczynieniami, ale adwokat Robert Ofiara zajmuje się również szerszym zakresem spraw. Są to głównie: odszkodowania za wypadki komunikacyjne, odszkodowania za śmierć, odszkodowania za wypadki przy pracy, odszkodowania za błędy lekarskie, odszkodowania za służebność przesyłu.

  Do kancelarii adwokata Roberta Ofiara można zgłosić sprawy z powyżej wymienionych, a zespół Prawników opracuje kompleksową poradę prawną z zakresu możliwych do uzyskania roszczeń. Kancelaria ma duże doświadczenie w prowadzeniu spraw odszkodowawczych, co umożliwia wstępne oszacowanie szans a wygraną i przewidzieć trudności, jakie mogą stać na drodze sądowej do uzyskania należnego odszkodowania oraz innych świadczeń.

  Adwokat Robert Ofiara ma duże doświadczenie w prowadzeniu spraw o zadośćuczynienie za śmierć dla osób najbliższych zamarłego. W związku z tym, że w postępowaniu takim ważne jest wykazanie kilku wytycznych do uzyskania należnej rekompensaty pieniężnej za stratę bliskiej osoby, a sądy nie mają jednoznacznych "widełek" do oceny spraw, ważne jest doradztwo ze strony profesjonalnego pełnomocnika.

  Data dodania: 29 05 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokaci

Adwokaci - nowa strona:

Adres: