.

Kancelaria adwokacka Robert Ofiara

Kancelaria adwokacka Robert Ofiara Adwokat Robert Ofiara od 2008 roku prowadzi swą kancelarię adwokacką z siedzibą w samym centrum Warszawy. Od początku swej działalności zajmuje się sprawami z zakresu prawa rodzinnego oraz cywilnego - sprawy o odszkodowania. Ponadto adwokat Robert Ofiara obsługuje sprawy karne oraz wspiera klientów, którzy mają roszczenia kredytowe.

Zakres odszkodowań to głównie sprawy odszkodowawcze powypadkowe i związane z zadośćuczynieniami, ale adwokat Robert Ofiara zajmuje się również szerszym zakresem spraw. Są to głównie: odszkodowania za wypadki komunikacyjne, odszkodowania za śmierć, odszkodowania za wypadki przy pracy, odszkodowania za błędy lekarskie, odszkodowania za służebność przesyłu.

Do kancelarii adwokata Roberta Ofiara można zgłosić sprawy z powyżej wymienionych, a zespół Prawników opracuje kompleksową poradę prawną z zakresu możliwych do uzyskania roszczeń. Kancelaria ma duże doświadczenie w prowadzeniu spraw odszkodowawczych, co umożliwia wstępne oszacowanie szans a wygraną i przewidzieć trudności, jakie mogą stać na drodze sądowej do uzyskania należnego odszkodowania oraz innych świadczeń.

Adwokat Robert Ofiara ma duże doświadczenie w prowadzeniu spraw o zadośćuczynienie za śmierć dla osób najbliższych zamarłego. W związku z tym, że w postępowaniu takim ważne jest wykazanie kilku wytycznych do uzyskania należnej rekompensaty pieniężnej za stratę bliskiej osoby, a sądy nie mają jednoznacznych "widełek" do oceny spraw, ważne jest doradztwo ze strony profesjonalnego pełnomocnika.

Szczegóły strony robertofiara.pl:

Podlinkuj stronę robertofiara.pl:

Kancelaria adwokacka Robert Ofiara

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Darmowe porady prawne »

  Portal prawnik-online.eu oferuje kompleksową obsługę prawną osób fizycznych jak również przedsiębiorców. Strona umożliwia skorzystanie z bezpłatnych porad prawnych, bazy aktów prawnych, forum prawnego jak również bazy pism i umów z każdej dziedziny prawa. Portal oferuje również możliwość skorzystania z płatnych usług takich jak: opinie prawne, porady prawne online ( porady prawne przez Internet ), zamówienie określonego pisma lub umowy prawnej wg specyfikacji klienta. Zapraszamy do zapoznanie się z pełną ofertą usług prawnych online.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń - MójTłumacz »

  Biuro tłumaczeń naszej firmy realizuje tłumaczenia tekstów ze wszystkich języków europejskich oraz większości azjatyckich. Pracuje dla nas kadra najlepszych specjalistów, w tym tłumacz przysięgły języka angielskiego i niemieckiego. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe, przysięgłe, specjalistyczne oraz tłumaczenia stron internetowych. Zapewniamy profesjonalną obsługę, szybkie wykonanie zlecenia oraz przystępne ceny. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a stałym klientom oferujemy rabaty. Angielski, niemiecki- tłumaczenia Katowice.

  Data dodania: 29 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • piec chlebowy,piekarnia, ciastka,chleb,tort,pączki,Gorlice »

  Piekarnia zapewnia stałe dostawy pieczywa piec chlebowy. Piec chlebowy jest boski. Piekarnia zapewnia stałe dostawy pieczywa piec chlebowy. Piec chlebowy jest boski. cokolwiek, mi sie stanie nie będzie waszą winą. Gdyby ciastka ciasteczka, pączki i inne faworki były na tyle lekkie co głupota to cukiernie mogłyby fruwać. Wyjazd na wakacje bez piekarni podręcznej jest bez sensu. Sens będzie wtedy kiedy jak u Guliwera wszystko będzie się nosić na plecach. Plecy są jednak niezastąpiony. Wspomniany Guliwer chcąc opowiedzieć o ciasteczku u babci musi ją nosić na plecach. Ciastka pączka lub faworka nie może nawet dotknąć.

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo biznesowe dla MSP, doradztwo podatkowe, doradztwo marketingowe, kursy i szkolenia »

  Oferujemy doradztwo biznesowe dla małych i średnich firm oraz usługi doradztwa podatkowego i prawnego na każdym etapie działalności firmy. Pomagamy startupom, firmom w fazie intensywnego rozwoju,, a także tym, które wkroczyły w etap kryzysu rynkowego lub organizacyjnego. Pomagamy w tworzeniu i modyfikacji biznes planu oraz poszukiwaniu dofinansowania dla nowych firm. Doradzamy jak uzyskać korzystny kredyt inwestycyjny lub obrotowy, a także kredyt konsolidacyjny na atrakcyjnych warunkach. Tworzymy i wdrażamy strategie marketingowe na miarę skali Twojego biznesu

  Data dodania: 15 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania powypadkowe, dochodzenie odszkodowań »

  Dochodzenie odszkodowań pomoc prawna.

  Reprezentujemy Klientów w Zielonej Górze, Wałbrzychu, Opolu, Krakowie, Gdyni, odszkodowania Kalisz, Częstochowa, Bydgoszcz, Łódź, Lublin i wszystkie inne polskie miasta!

  Duże Odszkodowania Kancelaria Odszkodowawcza, których siedziba główna to Warszawa, oferuje pomoc prawną w sprawach o odszkodowania z OC, AC, odszkodowania za wywłaszczenie, odszkodowania medyczne, odszkodowanie za wypadek przy pracy, odszkodowanie za załamanie ręki, nogi, kręgosłupa, odszkodowanie za znęcanie oraz odszkodowanie za niesłuszny areszt oraz odszkodowanie za wypadek śmiertelny.

  Od ponad 7 lat działalności na rynku pomogliśmy ponad 10000 Klientów uzyskać satysfakcjonujące ich odszkodowanie.

  Odszkodowania powypadkowe?

  W tym jesteśmy niezastąpieni!

  Adwokat, który będzie prowadził Twoją sprawę jest specjalistą i dochodzenie odszkodowania nie stanowi dla niego żadnego problemu.

  Na koncie posiadamy wiele wysokich wygranych w sprawach o odszkodowanie od PZU i innych ubezpieczycieli.

  Naszym Klientom pomagamy podczas całego procesu pozyskiwania odszkodowania - doradzamy, wystosowujemy pisma, zgłaszamy szkodę oraz reprezentujemy w przed sądem w sprawie odszkodowania.

  Nie pobieramy przy tym żadnych opłat wstępnych, pracujemy tylko w oparciu o prowizję.

  Rozliczenie z kancelarią odbywa się dopiero po otrzymaniu przez Klienta przelewu odszkodowania.

  Pierwsza porada prawna jest darmowa i niezobowiązująca do dalszej współpracy.

  Uzyskasz ją wysyłając formularz kontaktowy dostępny na stronie Dużych Odszkodowań lub dzwoniąc na infolinię.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 29 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Lębork - Prawnik »

  Kancelaria prawnicza w Lęborku świadczy obsługę prawną w zakresie odszkodowań za błędy medyczne, lekarskie. Nasi prawnicy pomagają optymalizować podatki. Współpracujemy z biurem doradcy podatkowego i biurem rachunkowym. Z wyspecjalizowanej pomocy prawnej korzystają przedsiebiorcy i osoby fizyczne. Nasi klienci mieszkają w Lęborku i okolicy. Nasza Kancelaria w ramach walki z wykluczeniem prawnym organizuje darmową pomoc prawną w każdy pierwszy czwartek miesiąca. Serdecznie zapraszamy do naszej kancelarii.

  Data dodania: 02 06 2015 · szczegóły wpisu »