.

Przemysł Kategoria: Przemysł

Armatura, Automatyka, Dźwigi, Instalacje, Przemysł, inne

Przemysł - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Niszczarki papieru »

  Niszczarki papieru stały się nieodzownym elementem wyposażenia każdego biura. Dbając o ochronę danych osobowych oraz ważnych, poufnych informacji strategicznych w firmie. Ważnym doborem niszczarki jest przede wszystkim stopień tajności, wielkość kosza, wydajność maszyny oraz system jej pracy. Na naszym rynku jest bardzo wielu producentów, ale godne uwagi są zwłaszcza niszczarki Kobra, niszczarki HSM, niszczarki Ideal.

  Data dodania: 09 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka przemysłowa - Pneumat System Sp. z o.o. »

  Pneumat System automatyką przemysłową i pneumatyką stoi - firma prowadzi produkcję napędów pneumatycznych i gazowych, prowadzi dystrybucję sprzętu i osprzętu wykorzystywanego w przemyśle i technice warsztatowej oraz oferuje specjalistyczne usługi. Z szerokiej oferty Pneumat System warto zwrócić uwagę na:
  1. Zawory elektromagnetyczne gazowe, parowe, do sprężonego powietrza, tlenu przemysłowego, wody itd. U nas znajdziesz zawór elektromagnetyczny mosiężny i nierdzewny, typu proporcjonalnego, wysokociśnieniowego. Oferujemy także osprzęt do zaworów elektromagnetycznych.
  2. Manometry kontaktowe o klasie dokładności 1. Oferujemy wakuometr i manometr kontaktowy do pracy z cieczami, gazami itd. Posiadamy manometry ciśnienia z kontaktami o średnicy 100 i 160 mm.
  3. Siłowniki pneumatyczne tj. siłownik dwustronnego działania i typu jednostronnego. Oferujemy największą ofertę siłowników dwustronnego działania na rynku - wiele z tych siłowników jest produkowanych w centrali naszej firmy. Oferujemy siłowniki dwustronnego działania Atex, ISO, CNOMO, z prowadnikiem czy zgarniaczem.

  Data dodania: 14 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Chemia profesjonalna, przemysłowa, środki czystości, dezynfekujące - LAUFERs.pl »

  Sklep internetowy LAUFERs. pl to chemia profesjonalna i przemysłowa, środki czystości oraz środki dezynfekujące między innymi takie jak dwutlenek chloru, które nadają się do dezynfekcji wody pitnej, kosmetyki samochodowe – auto detailing oraz chemia basenowa. Posiadamy w sprzedaży również specjalistyczne produkty takie jak dozownik do płynów, dozownik do mydeł, dozownik do ręczników, opryskiwacz chemoodporny, zamgławiacz suchej mgły, wytwornice piany. Znajdziesz u nas również materiały zabezpieczające przed działaniem chemii jak obuwie robocze, gogle ochronne, okulary ochronne, rękawiczki ochronne.

  Data dodania: 08 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Winda osobowa hydrauliczne i elektryczne, montaż, konserwacja serwis bielawa »

  Produkcja, montaż i serwis winda osobowa, towarowo-osobowych, samochodowych. Konserwacja urządzeń dźwigowych, hydraulicznych i elektrycznych. Produkcja, montaż i serwis winda osobowa, towarowo-osobowych, samochodowych. Konserwacja urządzeń dźwigowych, hydraulicznych i elektrycznych. Produkcja, montaż i serwis winda osobowa, towarowo-osobowych, samochodowych. Konserwacja urządzeń dźwigowych, hydraulicznych i elektrycznych. Produkcja, montaż i serwis winda osobowa, towarowo-osobowych, samochodowych. Opis strony dźwigowej zajmującej się produkcją i instalacją wind osobowych w bielawie

  Data dodania: 02 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Obuwie robocze Optimo »

  Prowadzimy sklep i hurtownię, oferujące profesjonalne buty robocze. Zgodnie ze współczesnymi wymogami BHP, praca w wielu dziedzinach wymaga specjalistycznego obuwia - zależnie od branży buty robocze muszą być wyposażone w podnosek ochronny, wkładkę antyprzebiciową, często niemetaliczną: http://optimo.info.pl/158-obuwie-z-zabezpieczeniem-niemetalicznym-lekkie
  być wodoodporne, antystatyczne bądź olejoodporne. Coraz większa specjalizacja wymusza większe zróżnicowanie. I tak branża spożywcza czy medyczna używa białego obuwia roboczego: http://optimo.info.pl/177-obuwie-robocze-biale. W branży spożywczej zwiększa się ponadto zapotrzebowanie na obuwie z certyfikatem HACCP:http://optimo.info.pl/176-obuwie-haccp-do-przemyslu-spozywczego Wszystko to znajdą Państwo w naszym sklepie. Prowadzimy sklep internetowy i stacjonarny - nasza siedziba znajduje się w Piasecznie koło Warszawy. Doradzimy w wyborze, dla każdego znajdziemy odpowiednie buty robocze. Oprócz tego oferujemy duży wybór odzieży roboczej oraz rękawic ochronnych. Wszystko w doskonałej jakości i przystępnej cenie - szczególnie polecamy okresowe promocje na wybrane artykuły. Zapraszamy do zakupów!

  Data dodania: 08 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze naczepy - KMG Truck »

  Firma KMG Truck z Zielonej Góry oferuje sprzedaż naczep na bardzo korzystnych warunkach. U nas kupisz naczepy różnego rodzaju od różnych producentów, takich jak Cogel, Schmitz, Krone. W naszej ofercie znajdują się naczepy kłonicowe, naczepy firanki, naczepy burtowe, naczepy podkontenerowe, kłonice, konstrukcje stalowe i in. Ponadto KMG Truck świadczy także usługi związane z naprawą ciągników siodłowych, ruchomych podłóg do naczep i in. Szczegóły na naszej stronie internetowej: www. kmgtruck. pl

  Data dodania: 25 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Utylizacja odpadów Rymed »

  Odbiór i utylizacja odpadów w lubuskiem to główna działalność firmy Rymed. Nasze usługi są kompleksowe i polegają na odbiorze odpadów, ich transporcie oraz utylizacji. Posiadamy własne spalarnie odpadów. Zajmujemy się różnego rodzaju odpadami: medycznymi, weterynaryjnymi, budowlanym etc. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji www.rymed.pl

  Data dodania: 19 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sztućce Amefa-wyposażenie gastronomii »

  Amefa jako producent całej gamy sztućców stołowych i akcesorii dla gastronomii w postaci widelcy, noży, łyżek, łyżeczek, widelczyków, łopatek. Produkowane modele o nazwach Aurola, Cube, Octo i wiele innych są najwyższej jakości ze stali nierdzewnej. Oferujemy sztućce od najbardziej uniwersalnych po eleganckie o wyszukanym wzornictwie. Każda sprzedawana sztuka sztućca posiada wybite logo firmy. Produkty idealne na wystawne bankiety, do sal jadalnych, oraz na imprezy plenerowe.
  www.gastrorest.pl/produkty.php?idk=33&idpk=41&idpk1=112

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kruszywo drogowe haldex.com.pl »

  Haldex S. A to spółka węglowa z 55 letnią tradycją. Dostarczamy materiały dla przemysłu drogowego, ceramicznego, cementowego czy budownictwa. Pomiędzy w ogromnej liczbie przypadków wybieranych produktów jest polski węgiel, ekogroszek, a dodatkowo kruszywa. Ponadto, mając na względzie, jakie obciążenie dla środowiska generuje przemysł wydobywczy, spółka Haldex od początku prowadzi działania proekologiczne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą towarów na naszej stronie: http://haldex. com. pl/.

  Data dodania: 26 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne Wrocław »

  Firma ThermoExpert Doradztwo Energetyczne z siedzibą we Wrocławiu oferuje usługi w zakresie doradztwa energetycznego. Wykonujemy świadectwa energetyczne oraz audyty energetyczne i remontowe. Naszymi klientami są zakłady, podmioty miejskie, a także osoby prywatne. Obsługujemy klientów na terenie Wrocławia a także całego Dolnego Śląska. Zapewniamy najwyższą jakość, profesjonalizm i szybki czas realizacji zleceń w konkurencyjnych cenach.

  Data dodania: 23 11 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Przemysł