.

Armatura Podkategoria: Armatura

 • Automatyka przemysłowa - Pneumat System Sp. z o.o. »

  Pneumat System automatyką przemysłową i pneumatyką stoi - firma prowadzi produkcję napędów pneumatycznych i gazowych, prowadzi dystrybucję sprzętu i osprzętu wykorzystywanego w przemyśle i technice warsztatowej oraz oferuje specjalistyczne usługi. Z szerokiej oferty Pneumat System warto zwrócić uwagę na:
  1. Zawory elektromagnetyczne gazowe, parowe, do sprężonego powietrza, tlenu przemysłowego, wody itd. U nas znajdziesz zawór elektromagnetyczny mosiężny i nierdzewny, typu proporcjonalnego, wysokociśnieniowego. Oferujemy także osprzęt do zaworów elektromagnetycznych.
  2. Manometry kontaktowe o klasie dokładności 1. Oferujemy wakuometr i manometr kontaktowy do pracy z cieczami, gazami itd. Posiadamy manometry ciśnienia z kontaktami o średnicy 100 i 160 mm.
  3. Siłowniki pneumatyczne tj. siłownik dwustronnego działania i typu jednostronnego. Oferujemy największą ofertę siłowników dwustronnego działania na rynku - wiele z tych siłowników jest produkowanych w centrali naszej firmy. Oferujemy siłowniki dwustronnego działania Atex, ISO, CNOMO, z prowadnikiem czy zgarniaczem.

  Data dodania: 14 09 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Armatura

Armatura - nowa strona:

Adres: