.

Automatyka Podkategoria: Automatyka

 • Automatyka przemysłowa - Pneumat System Sp. z o.o. »

  Pneumat System automatyką przemysłową i pneumatyką stoi - firma prowadzi produkcję napędów pneumatycznych i gazowych, prowadzi dystrybucję sprzętu i osprzętu wykorzystywanego w przemyśle i technice warsztatowej oraz oferuje specjalistyczne usługi. Z szerokiej oferty Pneumat System warto zwrócić uwagę na:
  1. Zawory elektromagnetyczne gazowe, parowe, do sprężonego powietrza, tlenu przemysłowego, wody itd. U nas znajdziesz zawór elektromagnetyczny mosiężny i nierdzewny, typu proporcjonalnego, wysokociśnieniowego. Oferujemy także osprzęt do zaworów elektromagnetycznych.
  2. Manometry kontaktowe o klasie dokładności 1. Oferujemy wakuometr i manometr kontaktowy do pracy z cieczami, gazami itd. Posiadamy manometry ciśnienia z kontaktami o średnicy 100 i 160 mm.
  3. Siłowniki pneumatyczne tj. siłownik dwustronnego działania i typu jednostronnego. Oferujemy największą ofertę siłowników dwustronnego działania na rynku - wiele z tych siłowników jest produkowanych w centrali naszej firmy. Oferujemy siłowniki dwustronnego działania Atex, ISO, CNOMO, z prowadnikiem czy zgarniaczem.

  Data dodania: 14 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka, robotyka »

  Zakłady Mechaniczne RUFUS oferują kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali: obróbka skrawaniem i mechaniczna. Ponadto wachlarz usług doskonale uzupełnia zadania z zakresu automatyki przemysłowej i robotyki tj.: projektowanie linii produkcyjnych i i ch produkcja, projektowanie maszyn i urządzeń a także produkcja robotów przemysłowych. Gwarantujemy wysokie zadowolenie oraz najwyższą dokładność wykonywanych usług - zapraszamy.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Automatyka

Automatyka - nowa strona:

Adres: