.

Maszyny i urządzenia Podkategoria: Maszyny i urządzenia

 • Automatyka przemysłowa - Pneumat System Sp. z o.o. »

  Pneumat System automatyką przemysłową i pneumatyką stoi - firma prowadzi produkcję napędów pneumatycznych i gazowych, prowadzi dystrybucję sprzętu i osprzętu wykorzystywanego w przemyśle i technice warsztatowej oraz oferuje specjalistyczne usługi. Z szerokiej oferty Pneumat System warto zwrócić uwagę na:
  1. Zawory elektromagnetyczne gazowe, parowe, do sprężonego powietrza, tlenu przemysłowego, wody itd. U nas znajdziesz zawór elektromagnetyczny mosiężny i nierdzewny, typu proporcjonalnego, wysokociśnieniowego. Oferujemy także osprzęt do zaworów elektromagnetycznych.
  2. Manometry kontaktowe o klasie dokładności 1. Oferujemy wakuometr i manometr kontaktowy do pracy z cieczami, gazami itd. Posiadamy manometry ciśnienia z kontaktami o średnicy 100 i 160 mm.
  3. Siłowniki pneumatyczne tj. siłownik dwustronnego działania i typu jednostronnego. Oferujemy największą ofertę siłowników dwustronnego działania na rynku - wiele z tych siłowników jest produkowanych w centrali naszej firmy. Oferujemy siłowniki dwustronnego działania Atex, ISO, CNOMO, z prowadnikiem czy zgarniaczem.

  Data dodania: 14 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sztućce Amefa-wyposażenie gastronomii »

  Amefa jako producent całej gamy sztućców stołowych i akcesorii dla gastronomii w postaci widelcy, noży, łyżek, łyżeczek, widelczyków, łopatek. Produkowane modele o nazwach Aurola, Cube, Octo i wiele innych są najwyższej jakości ze stali nierdzewnej. Oferujemy sztućce od najbardziej uniwersalnych po eleganckie o wyszukanym wzornictwie. Każda sprzedawana sztuka sztućca posiada wybite logo firmy. Produkty idealne na wystawne bankiety, do sal jadalnych, oraz na imprezy plenerowe.
  www.gastrorest.pl/produkty.php?idk=33&idpk=41&idpk1=112

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze naczepy - KMG Truck »

  Firma KMG Truck z Zielonej Góry oferuje sprzedaż naczep na bardzo korzystnych warunkach. U nas kupisz naczepy różnego rodzaju od różnych producentów, takich jak Cogel, Schmitz, Krone. W naszej ofercie znajdują się naczepy kłonicowe, naczepy firanki, naczepy burtowe, naczepy podkontenerowe, kłonice, konstrukcje stalowe i in. Ponadto KMG Truck świadczy także usługi związane z naprawą ciągników siodłowych, ruchomych podłóg do naczep i in. Szczegóły na naszej stronie internetowej: www. kmgtruck. pl

  Data dodania: 25 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Niszczarki papieru »

  Niszczarki papieru stały się nieodzownym elementem wyposażenia każdego biura. Dbając o ochronę danych osobowych oraz ważnych, poufnych informacji strategicznych w firmie. Ważnym doborem niszczarki jest przede wszystkim stopień tajności, wielkość kosza, wydajność maszyny oraz system jej pracy. Na naszym rynku jest bardzo wielu producentów, ale godne uwagi są zwłaszcza niszczarki Kobra, niszczarki HSM, niszczarki Ideal.

  Data dodania: 09 10 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Maszyny i urządzenia

Maszyny i urządzenia - nowa strona:

Adres: