.

Strony związane z hasłem 'śląsk':

 • Firma Proinwestbud »

  Budowa domu jest skomplikowanym przedsięwzięciem wymagającym zaangażowania dużej ilości czasu i dysponowania obszernym zakresem wiedzy. Wiele osób podejmuje ten wysiłek nie zawsze licząc się z losowymi przypadkami jakie mogą podczas tego przedsięwzięcia wyniknąć. Umknięcie im jest możliwe jest dzięki powierzeniu kontroli nad inwestycją doświadczonemu kierownikowi budowy, którego zasób wiedzy i praktyka zawodowa sprzyjają bezproblemowemu ukończeniu realizacji inwestycji. Zachęcam do zaznajomienia się z ofertą usług mojej firmy w zakresie nadzoru budowlanego, dzięki której będziecie mogli Państwo cieszyć się nowym lokum bez napięcia jakie towarzyszy jego budowie. Zasięg terytorialny firmy ujmuje woj. Śląskie – w tym Katowice, Chorzów, Zabrze, Piekary Śl. oraz okoliczne powiaty.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Piece chlebowe Katowice, Zabrze, Śląsk »

  Firma Studio FA z Zabrza na Śląsku zaprasza. Produkujemy wysokiej jakości i niedrogie piece chlebowe oraz retorty kominkowe. Dzięki piecom chlebowym, będziesz mógł piec własną pizzę oraz chleb dla Ciebie, Twojej rodziny i Twoich znajomych. Dodatkowo uatrakcyjnisz każdą imprezę rodzinną o pyszne dodatki. Jeśli masz kominek w domu i chcesz go wykorzystać, aby w sposób bezpieczny i niedrogi ogrzewać Twój dom, zamów u nas retortę kominkową za pomocą której będziesz mógł ogrzewać Twój dom węglem! Wejdź na naszą stronę już teraz

  Data dodania: 20 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Jjartstudio.pl - fotografia ślubna Katowice »

  Fotografia ślubna w JJArtStudio - Tworzymy niepowtarzalne zdjęcia ślubne. Jeśli jest Ci potrzebny fotograf na wesele, zapraszamy to skorzystania z naszej oferty. Dla nas fotografia ślubna to coś więcej niż quot;pstrykquot; migawki. Wykonamy dla Ciebie o wiele więcej - zaaranżujemy sesję, obrobimy zdjęcia, wydrukujemy! Sprawdź

  Data dodania: 29 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Beskidzkie Biuro Consultingowe S.A. »

  Beskidzkie Biuro Consultingowe S. A. specjalizuje się w świadczeniu usług ekonomiczno-finansowych oraz obsłudze consultingowej o charakterze B2B. Głównymi przedmiotami działalności jest pozyskiwanie dotacji unijnych oraz budżetowych dla przedsiębiorstw, pomoc w uzyskaniu kredytów i pożyczek, opracowywanie analiz finansowych i biznes planów na potrzeby pozyskania finansowania zewnętrznego, wykonywanie wycen majątkowych oraz finansowych, a także sporządzania analiz ekonomicznych, opracowań i memorandów. Wraz ze spółką ABS Investment S. A. systematycznie rozwijane są także usługi związane z działalnością inwestycyjną na rynku kapitałowym.

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro podróży Bielsko-Biała »

  Biuro podróży Digitur oferuje niezapomniane wczasy, wyjazdy na narty, kolonie dla dzieci, wypoczynek dla seniorów, a dodatkowo oferty last i first minute w dobrych cenach. Organizujemy wyjazdy wypoczynkowe już od 9 lat, możesz zaufać naszemu doświadczeniu. A przy tym w osobistej katalogu usług/produktów posiadamy wyjazdy, zabawy i imprezy integracyjne dla firm, zapewniając pełne zaplecze techniczne, a ponadto przygotowując indywidualny scenariusz każdego eventu. Zapraszamy na stronę, do zapoznania się z całą ofertą: http://www. digitur. pl/.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma szkoleniowo-Konsultingowa Nowe Perspektywy - Zabrze »

  Firma działa na terenie całego Śląska oraz poza jego granicami. Nowe Perspektywy oferuje szkolenia biznesowe, szkolenia sprzedażowe i szkolenia rozwoju osobistego. Współpracuje z Wyższą Szkołą Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych, dzięki której to współpracy prowadzi rekrutację na studia licencjackie, magisterskie i studia podyplomowe na Śląsku. Nowoczesna formułą - studiowanie e-learningowe, na odległość - pozwalają studentowi łączyć życie zawodowe z prywatnym oraz obowiązkami związanymi z zaliczeniami poszczególnych przedmiotów. W zakresie działalności firmy jest także doradztwo i coaching w postaci: coaching biznesowy, coaching grupowy i life coaching.

  Data dodania: 06 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia architektoniczna »

  Biuro uslug architektonicznych PROFIL sp z o. o. - architektura i urbanistyka: pełen zakres prac projektowych. Pracownia architektoniczna quot;Profilquot; Sp. z o. o. oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania architektoniczno-budowlanego, prowadzenia inwestycji budowlanych a także nadzoru konserwatorskiego.

  Data dodania: 22 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Katowice- 8486.pl »

  Architekt musi posiadać świeże spojrzenie, wizję i pasję tworzenia niebanalnych projektów, a to wszystko poprzeć doświadczeniem. Wiedząc o tym, podchodzimy do każdego zadania indywidualnie i z największym zaangażowaniem. Wytwarzanie i aranżacja wnętrz, ale również doradztwo projektowe, przebudowy, adaptacje obiektów czy identyfikacja wizualna- tym zajmujemy się na co dzień. Sprawdź nasze obecne realizacje i powiedz nam, co możemy profesjonalną dla Ciebie zaprojektować. Zapraszamy na stronę: http://8486. pl/.

  Data dodania: 08 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kruszywo drogowe haldex.com.pl »

  Haldex S. A to spółka węglowa z 55 letnią tradycją. Dostarczamy materiały dla przemysłu drogowego, ceramicznego, cementowego czy budownictwa. Pomiędzy w ogromnej liczbie przypadków wybieranych produktów jest polski węgiel, ekogroszek, a dodatkowo kruszywa. Ponadto, mając na względzie, jakie obciążenie dla środowiska generuje przemysł wydobywczy, spółka Haldex od początku prowadzi działania proekologiczne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą towarów na naszej stronie: http://haldex. com. pl/.

  Data dodania: 26 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Urodziny dla dzieci http://robotyispolka.pl »

  Roboty i spółka to nietypowe atrakcje i zajęcia dla dzieci. Organizujemy warsztaty edukacyjne, zabawy dla przedszkolaków, urodziny dla dzieci- eksperymenty z robotyki, doświadczenia chemiczne, dmuchańce- to wyłącznie niektóre atrakcje dla dzieci. Wszelkie eventy są oparte na zasadzie zdobywania wiedzy przez naukę. Nasz zespół składa się z doświadczonych pasjonatów: inżynierów oraz studentów nauk ścisłych, z doskonałym podejściem do dzieci. Teren naszego działania to Warszawa, Gdańsk, a oprócz tego Rzeszów. Zapoznaj się z pełną ofertą na: http://robotyispolka. pl/.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Łazienki i Meble Sanimex - ekskluzywne meble włoskie Katowice »

  W Salonach Sanimex szeroki wybór produktów i akcesoriów do łazienki, płytek ceramicznych oraz gresowych, luksusowych mebli włoskich - nowoczesnych i stylowych. Designerskie oświetlenie do wnętrz. Zapraszamy do naszych sklepów w miastach: Gliwice, Katowice, Rybnik. Na miejscu będziesz mógł sprawdzić i zobaczyć nasz asortyment do łazienek.

  Data dodania: 29 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • TIENS TIANSHI, chińska medycyna naturalna. Produkty, suplementy, preparaty »

  Zapraszamy na naszą stronę prezentującą chińską medycynę naturalną firmy Tiens. Produkty TIENS TIANSHI, to suplementy diety - preparaty bioaktywne. Jeśli interesuje Cię Medycyna naturalna, oczyszczanie organizmu, podniesienie odporności oraz oczyszczanie jelit zapraszamy na stronę pl-tiens. com. W naszej ofercie znajdą Państwo herbatę antylipidową i podwójna celuloza. Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państw cordyceps, spirulina, chitosan, wejkan. Zapraszamy do Autoryzowanego Biura Tiens w Pszczynie.

  Data dodania: 26 05 2015 · szczegóły wpisu »