.

Strony związane z hasłem 'stare gry':

 • Forum Gier Strategicznych »

  Forum Gier Strategicznych. Biblioteka Gier. Strategie turowe i rts. Wojenne gry strategiczne, taktyczne i operacyjne. Liga, turnieje, mistrzostwa. Recenzje, poradniki i download gier strategicznych. Dyskusje na temat wojskowości i historii II wojny światowej. Generale - dołącz do gildii!

  Data dodania: 06 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Gry strategiczne »

  Portal Gier Strategicznych. Biblioteka Gier. Strategie turowe i rts. Wojenne gry strategiczne, taktyczne i operacyjne. Liga, turnieje, mistrzostwa. Recenzje, poradniki i download gier strategicznych. Generale - dołącz do gildii!

  Data dodania: 06 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • SDGR.pl | Strona dla graczy »

  Postapokaliptyczne uniwersum, fantastyczny świat, przestrzeń kosmiczna, a może powrót do Dzikiego Zachodu? Gry komputerowe pozwalają przenieść się w dowolne miejsce i w dowolny czas. Warto zwrócić uwagę na nieznane i stare gry, o których nie mówi się na dzisiejszych portalach. Są to często produkcje, nad których tworzeniem pracowano wiele lat. Niestety, ale rynek gier komputerowych rozwija się tak szybko, że ciężko nadążyć nad zmianami. Profesjonalna strona o grach radzi sobie z tym zawrotnym tempem, stale poszerzając swoją bazę o nowe ciekawostki, o których pojęcia nie ma przeciętny gracz. Nie ma bowiem nic skomplikowanego w kopiowaniu innych stron dla graczy. Sztuką jest natomiast stworzyć od zera oryginalny portal, który z czasem stanie się tak szanowany jak największe klasyki gier komputerowych. SDGR doskonale sobie z tym radzi, gromadząc wokół siebie coraz większą społeczność doświadczonych, niezależnych graczy. To miejsce, w którym każdy znajdzie cenną wiedzę dla siebie, na dodatek w przejrzystej i nowoczesnej oprawie graficznej.

  Data dodania: 23 11 2014 · szczegóły wpisu »