.

Strony związane z hasłem 'szkolenia':

 • Doradztwo biznesowe dla MSP, doradztwo podatkowe, doradztwo marketingowe, kursy i szkolenia »

  Oferujemy doradztwo biznesowe dla małych i średnich firm oraz usługi doradztwa podatkowego i prawnego na każdym etapie działalności firmy. Pomagamy startupom, firmom w fazie intensywnego rozwoju,, a także tym, które wkroczyły w etap kryzysu rynkowego lub organizacyjnego. Pomagamy w tworzeniu i modyfikacji biznes planu oraz poszukiwaniu dofinansowania dla nowych firm. Doradzamy jak uzyskać korzystny kredyt inwestycyjny lub obrotowy, a także kredyt konsolidacyjny na atrakcyjnych warunkach. Tworzymy i wdrażamy strategie marketingowe na miarę skali Twojego biznesu

  Data dodania: 15 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikacja ISO - TUV Nord - Wdrażanie ISO »

  TUV Nord Sp. znbsp;o. o. to grupa profesjonalistów. Przedmiotem naszych działań jest certyfikacja ISO, analiz ryzyka, bezpieczeństwo inbsp;higiena pracy. TUV Nord to również ochrona danych osobowych, szkolenia iso, vc, wdrażanie. Gwarantujemy współpracę na najwyższym poziomie. Zatrudniamy kadrę doświadczonych specjalistów. Zaufaj nam.

  Data dodania: 29 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma szkoleniowa Exbis »

  Firma szkoleniowa Exbis mieszcząca się w Katowicach to grupa ekspertów oferujących doradztwo oraz szkolenia na najwyższym poziomie - Eksperci biznesmenom to nasze hasło. Wdrażamy najnowsze - światowe - rozwiązania oraz pracujemy nad swoimi.

  Data dodania: 23 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • ISO 9001 »

  Firma Qualitas Grupa Doradcza oferuje kompleksowe usługi wdrożenia takich systemów jak: ISO 9001 - system zarządzania jakością, ISO 14001 - system zarządzania środowiskiem oraz OHSAS 18001 - system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy oraz standardów HACCP i BRC. Jako dynamicznie rozwijająca się firma konsultingowa zapewniamy najlepszej jakości usługi podczas całego procesu wdrażania systemu. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma Szkoleniowa - szkolenia komputerowe, inżynierskie, biznesowe, rozwój osobisty - Augustów »

  Nasza firma szkoleniowa prowadzi kursy z zakresu szkoleń komputerowych, inżynierskich, biznesowych oraz rozwoju osobistego w Augustowie. Działamy na rynku od 2010 roku. Szkolenia i kursy skierowane są zarówno do firm jak i osób indywidualnych. Szkolenia firmowe mogą zostać poszerzone o działania i zabawy integracyjne. Programy szkoleń są dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Kadra trenerska posiada wysokie kwalifikacje i doświadczenie, zebrane w m. in. w trakcie pracy na uczelni wyższej.

  Data dodania: 25 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia w Bielawie »

  Kursy i szkolenia w Bielawie organizowane są z zakresu rozwoju osobistego, prowadzimy szkolenia sprzedażowe, szkolenia biznesowe oraz kursy i szkolenia z zakresu rozwoju osobistego. Zajmujemy się także life coachingiem, coachingiem życiowym, coachingiem biznesowym i coachingiem online. Studia przez internet wspierane e-learningiem. Ułatwiają one pozyskanie dodatkowych kwalifikacji. Prowadzimy studia pierwszego stopnia licencjackie, studia drugiego stopnia magisterskie oraz szeroki wachlarz studiów podyplomowych z zakresu pedagogiki i zarządzania.

  Data dodania: 09 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Excel, VBA, Prezi - COGNITY - Kraków, Warszawa, Poznań »

  Cognity Szkolenia
  Szkolenie Excel w Warszawie. Firma Cognity zlokalizowana w Warszawie, zaprasza wszystkich chcących podnieść swoje umiejętności z dziedziny Excel. Kursy Excel oferowane przez Cognity dedykowane są zarówno do odbiorców indywidualnych jaki i biznesowych. Chcąc wyjść naprzeciw naszym klientom staramy się nieustanie poszerzać naszą ofertę szkoleń Excel. W zależności od poziomu zaawansowania naszych słuchaczy współpracujący z nami szkoleniowcy tworzą plany kursów Excel zgodnie z którymi następnie prowadzą kursy. Podstawą naszych szkoleń Excel jest to aby odbiorcy wynosili z nich nie tylko czysto teoretyczną wiedzę. Szkoleniowcy duży nacisk kładą na umiejętność praktycznego rozwiązywania problemów na które można natrafić pracując z programem Office. Odbiorcom szkoleń Excel Cognity gwarantuje materiały szkoleniowe do których zaliczają się podręczniki dokładnie opisujące wszystkie zagadnienia poruszane w czasie kursu oraz precyzyjne opisy „krok po kroku” wszystkich przeprowadzonych zadań. Dodatkowo każdy uczestnik ma możliwość stałego dostępu do materiałów ze kursów w formie elektronicznej w ramach Strefy Wiedzy Cognity.
  Dodatkowo oferujemy kursy z Excela tzw: branżowego. Zaliczają się do nich m. in. szkolenie Excel w logistyce, dystrybucji i analizach sprzedaży, kurs Excel dla HR i działów personalnych, szkolenie Analiza Finansowa w Excelu, szkolenie Excel dla finansistów i księgowych. Oprócz szkoleń stricte z zakresu Excel Cognity oferuje szkolenia Photoshop, Adobe Ilustrator, ColerDraw, InDesign.
  Wszystkie nasze kursy realizowane są w formie otwartej. Jednak po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość zorganizowania każdego szkolenia Excel w formie zamkniętej. Wszystkim odbiorcom naszych szkoleń Excel gwarantujemy opiekę poszkoleniową. Pozwala ona każdemu z uczestników kursów w przypadku jakiegokolwiek pytań zwrócić się o pomoc do naszych ekspertów.
  Zachęcamy do zapoznania się z naszą oferta oraz do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 07 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia zakupowe - BluePurchasing »

  Negocjacje handlowe i zakupowe to przy dużym budżecie w firmie wyzwanie, do którego warto się przygotować, aby zyski były wymierne. Nasza firma przeprowadza szkolenia zakupowe oraz świadczy usługi doradcze związane z zarządzaniem zakupami. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży, możemy zapewnić pełne wsparcie oraz doradztwo zakupowe. Celem naszej pracy jest wyposażenie pracowników zajmujących się zakupami w niezbędną wiedzę, potrzebną do efektywnego zarządzania bazą dostaw. Zapraszamy na szkolenia: negocjacje handlowe, zakupowe- po więcej szczegółów zajrzyj na stronę internetową.

  Data dodania: 29 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma szkoleniowo-Konsultingowa Nowe Perspektywy - Zabrze »

  Firma działa na terenie całego Śląska oraz poza jego granicami. Nowe Perspektywy oferuje szkolenia biznesowe, szkolenia sprzedażowe i szkolenia rozwoju osobistego. Współpracuje z Wyższą Szkołą Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych, dzięki której to współpracy prowadzi rekrutację na studia licencjackie, magisterskie i studia podyplomowe na Śląsku. Nowoczesna formułą - studiowanie e-learningowe, na odległość - pozwalają studentowi łączyć życie zawodowe z prywatnym oraz obowiązkami związanymi z zaliczeniami poszczególnych przedmiotów. W zakresie działalności firmy jest także doradztwo i coaching w postaci: coaching biznesowy, coaching grupowy i life coaching.

  Data dodania: 06 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia, szkolenia stacjonarne, szkolenia online, kursy, szkolenia język niemiecki, Kartuzy »

  Oferujemy szkolenia i kursy różnego rodzaju dla klientów indywidualnych, firm i instytucji, szkolenia dla nauczycieli, szkolenia i kursy język niemiecki. Prowadzimy szkolenia stacjonarne, online i mieszane tzw. blendend learning. Oferujemy tłumaczenia ustne i pisemne z języka niemieckiego na język polski i z języka polskiego na język niemiecki. W szkoleniach dla nauczycieli wykorzystujemy innowacyjne metody i techniki oraz różnorodne strategie. Działamy od ponad 20 lat profesjonalnie i za rozsądną cenę.

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Inżynieria i realizacja dźwięku w Stereosound.pl »

  Stereosound. pl oferuje szkolenia z produkcji muzyki elektronicznej, obsługi DAW, sound designu, miksowania oraz masteringu. Dodatkowo w ramach studia zajmujemy się także miksowaniem oraz masteringiem utworów. Możliwa jest także postprodukcja. Inżynieria dźwięków to nasza pasja. Zajmujemy się również realizacją dźwięku

  Data dodania: 29 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Coaching menedżerski JUG TRAINING »

  Nasza firma oferuje profesjonalny coaching menedżerski oraz szkolenia menedżerskie. Jeśli jesteś menedżerem i potrzebujesz wsparcia w prowadzeniu zespołu, realizacji celów itp powinieneś skorzystać z profesjonalnej usługi Coachingu menedżerskiego. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z naszą ofertą usług

  Data dodania: 29 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe JUG Training »

  Oferujemy profesjonalne szkolenia biznesowe oraz szkolenia dla menadżerów. Realizujemy również doradztwo personalne, szkolenia interpersonalne, a także sprzedażowe. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę trenerów. Gwarantujemy kompetencję oraz kompleksową organizację szkoleń. Pracujemy na terenie całej Polski

  Data dodania: 29 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo i szkolenia Kłodzko »

  Doradztwo biznesowe dla firm i osób rozpoczynających działalność w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych oraz zakładania działalności gospodarczej. Oferta obejmuje doradztwo w zakresie formalno-prawnych aspektów otwierania i prowadzenia działalności, pozyskiwanie dotacji dla osób bezrobotnych na otwarcie działalności, pozyskiwanie dotacji dla firm, przygotowywanie dokumentów i wniosków aplikacyjnych oraz szkolenia. Pomagamy otwierać działalność i rozwijać firmę, prowadzimy ciekawe szkolenia oraz realizujemy szkolenia pod zamówienie w siedzibie klienta.

  Data dodania: 25 11 2014 · szczegóły wpisu »