.

Zdrowie i uroda Kategoria: Zdrowie i uroda

Apteki, Ciąża i macierzyństwo, gabinety lekarskie, ośrodki SPA, rehabilitacja, zabiegli laserowe, zdrowa żywność, inne

Zdrowie i uroda - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Kancelaria adwokacka Robert Ofiara »

  Adwokat Robert Ofiara od 2008 roku prowadzi swą kancelarię adwokacką z siedzibą w samym centrum Warszawy. Od początku swej działalności zajmuje się sprawami z zakresu prawa rodzinnego oraz cywilnego - sprawy o odszkodowania. Ponadto adwokat Robert Ofiara obsługuje sprawy karne oraz wspiera klientów, którzy mają roszczenia kredytowe.

  Zakres odszkodowań to głównie sprawy odszkodowawcze powypadkowe i związane z zadośćuczynieniami, ale adwokat Robert Ofiara zajmuje się również szerszym zakresem spraw. Są to głównie: odszkodowania za wypadki komunikacyjne, odszkodowania za śmierć, odszkodowania za wypadki przy pracy, odszkodowania za błędy lekarskie, odszkodowania za służebność przesyłu.

  Do kancelarii adwokata Roberta Ofiara można zgłosić sprawy z powyżej wymienionych, a zespół Prawników opracuje kompleksową poradę prawną z zakresu możliwych do uzyskania roszczeń. Kancelaria ma duże doświadczenie w prowadzeniu spraw odszkodowawczych, co umożliwia wstępne oszacowanie szans a wygraną i przewidzieć trudności, jakie mogą stać na drodze sądowej do uzyskania należnego odszkodowania oraz innych świadczeń.

  Adwokat Robert Ofiara ma duże doświadczenie w prowadzeniu spraw o zadośćuczynienie za śmierć dla osób najbliższych zamarłego. W związku z tym, że w postępowaniu takim ważne jest wykazanie kilku wytycznych do uzyskania należnej rekompensaty pieniężnej za stratę bliskiej osoby, a sądy nie mają jednoznacznych "widełek" do oceny spraw, ważne jest doradztwo ze strony profesjonalnego pełnomocnika.

  Data dodania: 29 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Orgonity dla domu Magicstones »

  W sklepie Magicstones znajdują się przepiękne orgonity, które ochronią nasz dom przez elektrosmogiem.
  Orgonit jest to urządzenie, które harmonizuje negatywną energię elektromagnetyczną (elektrosmog) ze swojego otoczenia i dzięki swojemu unikalnemu składowi zmienia ją w pozytywną oraz życiodajną energię. Więcej o orgonicie możesz się dowiedzieć na http://magicstones. co/czym-jest-orgonit-inf-20. html
  Elektrosmog jest energią elektromagnetyczną wytwarzaną przez różne sprzęty domowe ale także biurowe (np. komputer, telefon, Wi-Fi). Więcej o elektrosmogu, możesz się dowiedzieć na http://magicstones. co/elektrosmog-zabezpieczenia-n-16. html
  Pomogą pozbyć się bólu głowy, problemów z bezsennością. Wejdź i znajdź orgonit idealny dla siebie i swojego otoczenia. Chroń swoją przestrzeń życiową.
  http://magicstones. co

  Data dodania: 06 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • ekorytm.pl kosmetyki naturalne i ekologiczne »

  Zdrowy styl życia to już nie tylko moda. To potrzeba aby prawidłowo funkcjonował nasz organizm a skóra zachowała długop dobry wygląd. Oferujemy naturalne kosmetyki bez chemii, np. parabenów, oleji mineralnych, konserwantów czy barwników a także spożywcze eko produkty, np. zioła, nasiona, oleje, soki które utrzymują organizm w dobrej kondycji i przywracają jego prawidłowe funkcjonowanie. http://ekorytm.pl/

  Data dodania: 17 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • LECZENIE, REHABILITACJA - zabiegi »

  Leczenie, oferta zabiegów rehabilitacyjnych, opis leczenia światłem spolaryzowanym, elektrostymulacji, zabiegów z zakresu krioterapii, mobilizacje. Oferujemy zabiegi z zakresu swiatlolecznitcwa. Leczymy wykorzytsujac lampy bioptron emitujące żółte swiatlo spolaryzowane. Mamy szeroką gamę prądów: tens, interefencje, diadynamik, prady Kotza. Leczymy też wykorzystujac krioterapie. Oferujemy instruktaz cwiczen zarowno na miejscu jak i cwiczenia domowe. Wykonujemy mobilizacje stawowe u pacjentów po urazach.

  Data dodania: 09 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Implanty. endodoncja, protetyka, grajewo »

  Praktyka stomatologiczna- pełen zakres usług ortodoncja, endodoncja, wybielanie zębów, implanty, protetyka. W Naszej praktyce oferujemy pełen zakres usług poprzez zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, profilaktyki po zabiegi chirurgii stomatologiczny. Posiadamy również szeroki zakres zabiegów z stomatologii dziecięcej podczas których najmniejsi pacjenci mogą oswoić się z tego rodzaju zabiegami. Najwyżej jakości usługi świadczone przez grono wysoce wyspecjalizowanych lekarzy w milej atmosferze.

  Data dodania: 02 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • TIENS TIANSHI, chińska medycyna naturalna. Produkty, suplementy, preparaty »

  Zapraszamy na naszą stronę prezentującą chińską medycynę naturalną firmy Tiens. Produkty TIENS TIANSHI, to suplementy diety - preparaty bioaktywne. Jeśli interesuje Cię Medycyna naturalna, oczyszczanie organizmu, podniesienie odporności oraz oczyszczanie jelit zapraszamy na stronę pl-tiens. com. W naszej ofercie znajdą Państwo herbatę antylipidową i podwójna celuloza. Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państw cordyceps, spirulina, chitosan, wejkan. Zapraszamy do Autoryzowanego Biura Tiens w Pszczynie.

  Data dodania: 26 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • zdrowa żywność Bolesławiec »

  W naszym sklepie ze zdrową żywnością można znaleźć naturalne w 100% produkty ekologiczne: suplementy diety, herbaty prozdrowotne, a także naturalne kosmetyki, pasty do zębów bez fluoru oraz środki czystości bio. Są to produkty chińskiej korporacji TIENS, które zostały opracowane w oparciu o receptury Medycyny Chińskiej i nowoczesną technologię. Zgodnie z Tradycyjną Medycyną Chińską działanie tych suplementów polega na równoważeniu energii QI w celu poprawy zdrowia. Oczyszczają uzupełniają, wzmacniają, odchudzają...

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie gabinetów, unity stomatologiczne »

  Wyposażamy kompleksowo gabinety stomatologiczne i pracownie RTG. Wdrożyliśmy dwa programy " Stomatologia bez bólu, bez stresu " oraz " Twój pierwszy gabinet ". W ofercie są: unit stomatologiczny, autoklaw, meble, rentgen, radiografia, panorama, 3D, abrazja powietrzna, ozonoterapia, sedacja wziewna, dezynfekcja fotodynamiczna, lampa polimeryzacyjna, endometr, mikroskop, lupy, fizjodyspenser, silnik endodontyczny, elektrochirurgia, laser, lampy stomatologiczne. Na wszystkie urządzenia zapewniamy serwis stomatologiczny tel. 500 085 621 Śląsk, Katowice, sosnowiec:Kodak, Gendex, Owandy, Dental Żywiec, Ankar, OMS, Adec, Stern Weber, Kavo i pozostałe wyposażenie gabinetów stomatologicznych.

  Data dodania: 04 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • warsztaty kulinarne dla dzieci Katowice »

  Nasz Klub to miejsce miejsce gdzie dzieci w formie zabawy uczą się gotować, przygotowywać dla siebie proste i smaczne posiłki. W naszej kuchni dzieci poznają nowe smaki, zapachy i kolory. Zajęcia w Klubie prowadzimy z myślą żeby rozbudzać w dzieciach chęć kosztowania nowych, zdrowych potraw. Pokazujemy dzieciom jak ważne w życiu jest zdrowe odżywianie i jak można w paru krokach przygotować dla siebie i znajomych smaczny posiłek.
  W n Klubie organizujemy cykliczne warsztaty kulinarne dla dzieci, kulinarne przyjęcia urodzinowe, pokazy tematyczne, oraz spotkania z dietetykiem z zakresu zdrowego żywienia.
  Nasze warsztaty dla dzieci dodatkowo uzupełniliśmy o zajęcia z kroju i szycia na prawdziwych, bezpiecznych maszynach do szycia. Zapraszamy do Naszego Klubu

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dom opieki - Komfortowy Dom Seniora, profesjonalna opieka nad osobami starszymi »

  Dom Seniora Pisz. Proponujemy komfortowy Dom opieki dla osób ceniących naturę i przyrodę. W ramach naszej oferty świadczymy usługi zakwaterowania, opieki medycznej i rehabilitacji. Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo całodobową opiekę dla seniora, by czuł się u nas jak w domu. Opiekę nad naszymi pensjonariuszami sprawują wykwalifikowani opiekunowie, którzy mają doświadczenie z zakresu gerontologii i geriatrii. Zakwaterowanie w pokojach 1 i 2 – osobowych z łazienką, a dla osób niepełnosprawnych proponujemy pokoje dostosowane do osób poruszających się na wózkach.

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Zdrowie i uroda